جشن بزرگ کارگری به مناسبت گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شرکت سیمان سپاهان برگزار شد

این جشن با شکوه با حضور مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان جناب آقای مهندس اسعدی ،معاونین ، مدیران ، مسئولین و کارگران سخت کوش شرکت برگزار گردید.

در این مراسم مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر ، مقارن شدن آن با ایام فاطمیه را به دلیل اینکه دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه (س) اسوه صبر و ایثار و ایستادگی بودند و این انقلاب نیز با صبر و استقامت و ایثار جان گرفته است ، رویدادی خاص و میمون برشمردند.

آقای مهندس اسعدی در جشن پیروزی انقلاب ، پیام انقلاب را ایثار، همبستگی ، از خودگذشتگی و اخلاق و شعار انقلاب را عدم خشونت و نفی خشونت بیان نمودند. ایشان در ادامه به بررسی وضعیت صنعت سیمان در کشور پرداختند و در همین راستا اظهار داشتند : سیمان سپاهان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و به همت ، اراده و توان کارکنان سخت کوش خود مسیرهای سختی را پیموده و موفقیت های بزرگی را کسب کرده و با استعانت از خداوند متعال و همدلی موجود در سازمان مشکلات پیشرو رو را پشت سر خواهد گذاشت و همچنان بر قله های موفقیت باقی خواهد ماند.

مهندس اسعدی افزود: کارکنان سخت کوش سیمان سپاهان با اتکا به توان علمی ، تعهد و دلسوزی توانسته اند در عرصه های مختلف موفق ظاهر شوند. تولید و اضافه شدن دو محصول جدید به سبد محصولات این شرکت با نام های سپاسبز و سیمان ABS ، کسب عنوان واحد نمونه صنعتی استان و عنوان صادر کننده نمونه را گوشه ای از این موفقیت ها دانست.

وی در ادامه خاطر نشان کردند : از خدمات ارزشمند کارکنان به نحو شایسته تقدیر بعمل خواهد آمد.

DSC02430.JPG    DSC02429.JPG
DSC02461.JPG    DSC02436.JPG
DSC02443.JPG   DSC02424.JPG