baner 4

مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1398 شرکت سیمان سپاهان در تاریخ 12 آذر ماه 1398 با حضور بیش از 80 درصد صاحبان سهام در سالن همایش های هتل بزرگ ارم برگزار گردید.

در ابتدا گزارش عملکرد شرکت در سال مالی 98 -97 توسط مدیرعامل شرکت جناب آقای مهندس معینیان ارائه و پس از آن گزارش بازرس و حسابرس قانونی قرائت گردید و صورت های مالی شرکت و نتیجه عملکرد مالی به تصویب مجمع رسید.

شرکت سیمان سپاهان در سال مالی 98 97 با کسب بیش از 280 میلیارد ریال سود توانست از زیان انباشته سنوات قبل خارج و به سودهی برسد و پس از 4 سال در مجمع عادی سود سهام جهت توزیع به تصویب هیئت مدیره رسید.

مهمترین نتایج بدست آمده در سال مالی 98 97 در شرکت سیمان سپاهان به شرح زیر بوده است :

1 - افزایش تولید کلینکر به میزان 38 درصد نست به سال قبل

2 - افزایش درآمدهای عملیاتی شرکت به میزان 50 درصد نسبت به سال قبل

3 - افزایش سود عملیاتی شرکت به میزان 140 میلیارد ریال

4 - کاهش هزینه های مالی و کاهش تسهیلات دریافتیاز بانک ها

5 - افزایش صادرات کلینکر به میزان 132 درصد نسبت به سال قبل

با توجه به پتانسیل های موجود در شرکت سیمان سپاهان و با عنایت به برنامه ریزی های صورت گرفته پیش بینی می شود شرکت در سال مالی 99 98 همچنان به روند رو به رشد خود ادامه داده و شاهد رشد سود عملیاتی شرکت به میزان 50 درصد در سال مالی آتی خواهیم بود.

4554433DSC00003

? به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان سپاهان
 
?مجامع عادی سال مالی منتهی به پایان مرداد ۹۸ شرکت های زیر مجموعه سیمان سپاهان برگزار گردید
مهمترین نکات عملکرد شرکت ها به شرح زیر بوده است:

۱ با توجه به بهبود عملکرد شرکت حمل و نقل رهنورد این شرکت موفق به شناسایی ۱۰ میلیارد ریال سود عملیاتی نمود که در سنوات گذشته بی سابقه است.
۲ شرکت فراورده های بتنی سیمان سپاهان نسبت به فروش اموال و املاک مازاد اقدام و توانست طی سال گذشته کلیه بدهی های خود به سیمان سپاهان را تسویه نماید.
۳ خالص سود حاصل از عملکرد شرکت ها مجموعاً ۵۰ میلیارد ریال  میباشد که با توجه به مصوبات مجامع مذکور به سیمان‌سپاهان پرداخت خواهد شد ‌.
۴ مقرر گردید شرکت بازرگانی نیکان تجارت شفق سپاهان نسبت به تمرکز فعالیت‌ها برای صادرات محصولات سیمان اقدام نمایند.

جلسه کارگروه استان اصفهان با حضور نمایندگان انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، مدیران عامل هلدینگ ها و کارخانحات تولیدی استان اصفهان و چهار محال و بختیاری به میزبانی شرکت سیمان سپاهان برگزار شد

ادامه مطلب...