تاریخ:
دوشنبه/۷ آذر/۱۴۰۱
ساعت:

پیام مدیر عامل شرکت سیمان سپاهان به مناسبت حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر

“بسمه تعالی”

پایان هر عبادتی، عیدی است که برازنده آن عبادت است. رمضان، فصل وصل است و فطر ضیافتگاه وصال.عید فطر، عید فطرت است. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می‏گردد و به شکرانه این بازگشت، به ستایش باری تعالی به جشن و سرور می‏پردازد.
چرا که این عید پاک ترین و عیدترین عیدهاست روزی است که عاشقان الهی وروزه داران فارغ از زنجیرهای دنیایی به فطرت خویش بازمی‌گردند و آسمانیان به فرمان الهی و از جانب او به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه مأمور اعطای پاداش و عیدانه به بندگان می‌شوند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما از درگاه خداوند متعال، عید سعید فطر را به همکاران عزیز و خانواده های محترمشان تبریک عرض نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نمایم که بهترین سرنوشت را در این ماه رحمت و برکت، برای بندگان صالح خویش رقم زده باشد.
امید است همراهی و همدلی که از برکات این ماه عزیز است سرلوحه عملکرد و رفتار همه ما باشد.ودر جهت تحقق اهداف سال با شعار تولید،پشتیبانی،مانع زدایی ها بکوشیم و با توشه ای که در این ماه پر خیر و برکت برداشته ایم در جهت خلاقیت، نوآوری، بهره وری، استفاده بهینه از علم و دین و در تولید ثروت های معنوی و مادی موفق تر باشیم.

عباسعلی معینیان-مدیرعامل سیمان سپاهان