تاریخ:
دوشنبه/۷ آذر/۱۴۰۱
ساعت:

تندیس واحد نمونه استاندارد سال 99 به سیمان سپاهان رسید.

سیمان سپاهان، که همواره در کیفیت و تنوع محصولات پیشرو بوده در سال ۹۹ نیز موفق به کسب عنوان واحد نمونه کیفیت در استان اصفهان شد.

مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان در دیدار با مدیر کل اداره استاندارد استان اصفهان ضمن تاکید بر تعامل و همکاری فی مابین، تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد استان را در سال 99 از دست ایشان دریافت نمود.

مدیرعامل سیمان سپاهان با اشاره به پیشینه این شرکت در رعایت الزامات استاندارد گفت: محصولات سیمان سپاهان به گونه ای تولید می شود که تمام محصولات این شرکت گواهینامه ملی استاندارد را نیز دارد و کیفیت محصولات شرکت فراتر از الزامات استاندارد بوده و به علت کیفیت برتر در بازارهای داخلی و صادراتی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده که این امر، با همت و تلاش شبانه روزی همکاران محترم و تلاشگران سیمان سپاهان انجام می پذیرد.

مدیر کل اداره استاندارد استان اصفهان با اشاره به عدم برگزاری مراسم تجلیل از واحد های نمونه استاندارد به دلیل شیوع بیماری کرونا، گفت: سیمان سپاهان بارها به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شده و این نشان دهنده سطح بالای این شرکت در رعایت الزامات استاندارد و استانداردهای ملی در صنعت سیمان است.

روابط عمومی شرکت سیمان سپاهان