تاریخ:
دوشنبه/۷ آذر/۱۴۰۱
ساعت:

قدرداني مدیریت و پرسنل مجموعه بزرگ سیمان سپاهان از زحمات مدیرعامل محترم هلدینگ سیمان غدیر

جناب آقای مهندس سلیمیان

مدیرعامل محترم هلدینگ سیمان غدیر

اگر امروزه کشورمان دارای بالندگی و اقتدار و سربلندی در عرصه های مختلف است از همت و تلاش مدیران دلسوز و متعهدی است که خدمت به مردم و کشورعزیز را بزرگترین افتخار کار و زندگی خود می دانند. رجاء واثق دارد خداوند رحمان خادمان مردم و بنده های مومن و معتقد را که دغدغه ارائه خدمت وتعالی را دارند مورد لطف و عنایت خود قرار می دهد و کرم بی منتهای خویش را نصیب حال آنان می فرماید.

رشد وتوسعه صنعت ، بلاخص صنعت سيمان كشور مدیون تلاش گسترده و عمیق اساتید، مدیران و متخصصانی همچون شماست  که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

بدينوسیله مراتب سپاس و قدرداني  مدیریت و پرسنل مجموعه بزرگ سیمان سپاهان را از زحمات جنابعالی  ، در راستای رشد و تعالی سازمانی و همچنین  عرضه موفق سهام شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر  که بیانگر تدبیر و توانمندی جنابعالی و مدیران تحت امرتان است را اعلام می دارم.

از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار در راستای دستیابی به اهداف عالیه ، ارتقای صنعت كشور و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

شرکت سیمان سپاهان (سهامی عام)

 

smsthanks