تاریخ:
جمعه/۴ فروردین/۱۴۰۲
ساعت:

در بیست و چهارمین رتبه بندی IMI100 اعلام شد:

هلدینگ سیمان غدیر، برترین هلدینگ سیمانی از نظر شاخص فروش

💠 در بیست‌ و چهارمین رتبه‌بندی IMI100 که بر اساس اطلاعات سال مالی 1399 انجام شده است، هلدینگ سیمان غدیر موفق به کسب جایگاه 155 در میان 500 شرکت برتر ایران و دریافت عنوان "رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه سیمان" و "رتبه اول از نظر شاخص بازده فروش در گروه سیمان" شد.

🔹به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیمان غدیر، در بیست‌ و چهارمین سال رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود، شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر با درآمد بیش از 19هزار میلیارد ریال توانسته است در لیست شرکت‌های برتر ایران از نظر میزان درآمد قرار گیرد.

🔹سازمان ‌مديريت‌ صنعتي، رتبه‌بندي شركت‌های برتر ايران را براي سالیان متوالي انجام داده است. اين فهرست با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفيد در مورد بنگاه‌هاي اقتصادي كشور، فضاي روشن‌تري از كسب و كار اقتصادي كشور ارائه مي‌دهد و به مديران، سياستگذاران و پژوهشگران، ياري مي‎رساند تا شناخت و درك دقيق‌تري از مقياس، ساختار مالي و اقتصادي صنايع و بنگاه‌هاي اقتصادي بزرگ كشور بيابند. اين رتبه‌بندي بر اساس اطلاعات مالي مندرج در صورت‌هاي مالي شركت‌ها است كه در پاسخ به فراخوان عمومي و مكاتبات مستقيم به‌دست می‌آید.

🔹شایان ذکر است هلدینگ سیمان غدیر مدیریت 6 شرکت برتر در صنعت سیمان در نواحی مختلف کشور را در اختیار دارد و شرکت های زیرمجموعه هلدینگ نیز همه در رتبه بندی جدید ، با ارتقاء رتبه نسبت به سال گذشته، در بین شرکت های برتر کشور قرار گرفته اند.