تاریخ:
جمعه/۴ فروردین/۱۴۰۲
ساعت:

دیدار نوروزی اعضای شورای اسلامی کار با مدیرعامل و معاون مالی و اقتصادی

✍️به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان سپاهان ،این دیدار در فضایی صمیمانه با حضور مدیرعامل و معاون مالی و اقتصادی شرکت در روز سه شنبه مورخ 16 فروردین ماه 1401 در محل دفتر مدیریت محترم عامل برگزارشد .

👤مهندس معینیان در سخنانی با تبریک فرارسیدن سال جدید و ضمن قدردانی از تعامل و هم‌افزایی سازنده اعضای شورا در سال گذشته بر لزوم استمرار همکاری در سال پیش رو نیز تأکید و موضوعات ذیل مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت:
🔸تاکید بر نقش و جایگاه منابع انسانی شرکت در پیشبرد اهداف تعالی سازمان
🔸تاکید بر اهمیت و تاثیر تصمیم گیری در شرایط آرامش در شرکت
🔸ضرورت تقویت برنامه های حوزه منابع انسانی در سال جدید

🔹وی در ادامه با بیان اینکه زیرساخت ها و زمینه های تحقق شعار "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین،" در شرکت سیمان سپاهان از سال گذشته فراهم شده است ، ادامه داد : همه ما باید بیش از سال گذشته در اجرایی کردن منویات رهبر معظم انقلاب در این مسیر گام برداریم .

🔹مدیرعامل شرکت سیمان تصریح کرد : این بنگاه اقتصادی شایستگی و پتانسیل های لازم برای پیشرفت و توسعه را در درون خود دارد و همه ما باید برای شکوفا شدن این استعدادها تلاش کنیم .

👤مهندس معینیان با تاکید بر وحدت و همدلی میان همکاران شرکت سیمان سپاهان گفت: بزرگترین سرمایه شرکت سرمایه اجتماعی و نیروی انسانی آن است که برای انجام کارهای بزرگ باید وحدت و همدلی را سرلوحه تمام فعالیت های خود نماییم .

WhatsApp Image 2022-04-05 at 52333 PM 2
WhatsApp Image 2022-04-05 at 52441 PM 1
WhatsApp Image 2022-04-05 at 52442 PM