تاریخ:
یکشنبه/۲ مهر/۱۴۰۲
ساعت:

پیام تبریک مدیرعامل سیمان سپاهان،جناب آقای مهندس معینیان به همکاران گرامی به مناسبت روز کاروکارگر

کار و کارگر زیربنای اصلی توسعه‌ی همه‌جانبه جامعه و تضمین‌کننده امنیت و رفاه عمومی هر کشور است و هیچ بنایی به رشد و شکوفایی نخواهد رسید مگر با تلاش کارگران که با عشق و در کنار همه کمبودها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.
دستان پر تلاش کارگران شریف شرکت سیمان سپاهان بوده که این دستاورده های عظیم را رقم زده و چرخ صنعت را به گردش در آورده و تولید ملی را رونق بخشیده است .
کارگران سیمان سپاهان در کوران بیماری منحوس کرونا با حضور در خط مقدم این واحد صنعتی و تولیدی با از خودگذشتگی فراوان نگذاشتند که در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» چرخ توسعه کشور در این شرایط متوقف شود و به راستی که این کار ارزش جهاد را دارد.
مسلما «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» که از اهداف اقتصادی کشور در سال جاری است جز با همت، از خودگذشتگی و همراهی این قشر گرانقدر محقق نخواهد شد.
اکنون که در آستانه روز کارگر هستیم این روز را به خانواده بزرگ جامعه کار و تلاش صنعت سیمان کشور بخصوص کارگران معزز و کارکنان زحمتکش شاغل در شرکت سیمان سپاهان، تبریک عرض نموده و امید است با تلاشی مضاعف و بهره‌مندی صحیح از اندیشه‌های نو و روحیه والای این عزیزان شاهد تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و توسعه اقتصادی کشور باشیم.

عباسعلی معینیان
مدیرعامل