تاریخ:
یکشنبه/۲ مهر/۱۴۰۲
ساعت:

جشن روز کارگر ،مراسم تجلیل از همکاران جانباز و تولد فرزندان همکار در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

✍️ به گزارش روابط عمومی شرکت شرکت سیمان سپاهان ، همزمان با روز جهانی کار و کارگر جشن روز کارگر ، مراسم تجلیل از همکاران جانباز و تولد فرزندان همکار در سال ۱۴۰۱ با حضور مدیرعامل محترم ، معاونین و مدیران شرکت در روز سه شنبه مورخ 20 اردیبهشت 1401 در محل سالن آمفی تئاتر شرکت برگزار شد.

🔸در ابتدای این مراسم مهندس معینیان مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان ضمن خیر مقدم به همکاران محترم و تبریک عید سعید فطر و همچنین تبریک هفته کار وکارگر به همکاران در ادامه به تشریح اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و اهداف این شرکت در سال جدید پرداخت و اظهار داشت: فرهنگ سازمانی سیمان سپاهان همدلی و جدیت در کارها بوده و در این مسیر با تکیه بر توان متخصصین و پرسنل متخصص خود درون زایی و برون گرایی را بعنوان یک هدف مستمر پیگیری می نماید. .

👤مهندس معینیان در سخنانی با اشاره به موفقیت ها و دستاورد های شرکت سیمان سپاهان طی سالهای گذشته، اظهار کرد: با تلاش و کوشش جمعی پرسنل توانستیم موفقیت های چشمگیری را در جامعه صنعتی کشور بدست بیاوریم و اکنون جایگاهی ویژه ای در صنعت سیمان پیدا کرده ایم ، و امیدوارم که امسال را که سال منابع انسانی در شرکت سیمان سپاهان می باشد با نشاط و تلاشی مضاعف شعار سال را که تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین می باشد را محقق سازیم.

👤مدیرعامل محترم سیمان سپاهان خاطر نشان کرد: امسال با توجه به برنامه هایی که اعلام گردید قرار شد از طریق واحد منابع انسانی اقداماتی برای رضایت مندی پرسنل انجام شود که با برنامه ریزی بهتر و استفاده از نیروی انسانی، تجهیزات، امکانات با افزایش بهره وری و بهره دهی امیدواریم تعهدات و تولیدات شرکت را مطابق برنامه ریزی پیش بینی شده افزایش دهیم.

🔹گفتنی است در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه های شاد در آیتم های مختلف برای کارکنان تعدادی از پرسنل نظرات و پیشنهادات خود را به مدیریت اعلام نمودند و در پایان از 5 نفر از همکاران جانباز و 4 نفر همکاران که درسال 1401 صاحب فرزند شده اند هدایایی تقدیم شد.