تاریخ:
دوشنبه/۱۰ مهر/۱۴۰۲
ساعت:

تجلیل از بانوان شرکت به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و روز زن

به گزارش روابط عمومی سیمان سپاهان: به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت نورانی دخت گرامی پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) وقدردانی از مقام شامخ مادر و روز زن مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت در روز سه شنبه 27دیماه1401 با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت برگزار شد.
️در این مراسم مهندس معینیان مدیرعامل شرکت ضمن عرض تبریک میلاد حضرت صدیقه کبری(س) و روز زن به بانوان حاضر درمراسم، از زحمات و مشارکت آنها در فعالیت های متنوع در جهت رشد و ارتقاء شرکت تقدیر و سپاسگزاری نمود و با آرزوی سلامتی و سعادتمندی برای آنان گفت: حقیقتاً در جامعه نقش پر رنگ و زحمات بانوان در عرصه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، علمی و ... بر کسی پوشیده نیست و این روز فرصتی است تا از مقام شامخ بانوان قدردانی بعمل آید که در حقیقت تجلیل از مادران و خواهران محترمه به منزله گرامی داشتن بی بی دو عالم دخت گرامی پیامبرحضرت فاطمه الزهرا (س) می باشد.
در ادامه،مهندس معینیان وجود نازنین حضرت زهرا(س) را مایه فخر و مباهات همه مسلمانان و خصوصاً شیعیان دانست و افزود: الگوگیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا(صلی الله علیها و آله) برای تمام زنان مایه ی آرامش و سعادت در زندگی است.
شايان ذکر است، در پايان اين مراسم به رسم يادبود با اهداء گل و هديه از بانوان شاغل در شرکت قدردانی شد.