تاریخ:
جمعه/۴ فروردین/۱۴۰۲
ساعت:

تقدیر ستاد برگزاری همایش تجلیل از خیرین و خادمین اهل بیت(ع) از مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان

(مجمع خیرین و خادمین اهل بیت(ع) شهرستان مبارکه در پیامی از مهندس معینیان مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و اقدامات مؤثر این مجموعه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.)
به گزارش روابط عمومی سیمان سپاهان؛ همزمان با میلاد با سعادت مولی الموحدین امیر المومنین علی (ع) و آغاز چهل و چهارمین بهار آزادی همایش تجلیل از خیرین و خادمین اهل بیت (ع) شهرستان مبارکه که با حضور شخصیتها و روسای محترم تعدادی از ادارات شهرستان در محل فرهنگسرای شهر دیزیچه برگزار گردید.
حجت الاسلام و المسلمین صانعی ، امام جمعه شهر دیزیچه افزود: در دین مبین اسلام بر یاری رساندن به ایتام و فقرا بسیار توصیه شده است که نتیجه آن رضایت خدای تعالی، خشنودی محرومین و کاهش فقر در جامعه می گردد.
در ادامه این همایش علیرضا حسینی فرماندار و رئیس ستاد برگزاری همایش تجلیل از خیرین و خادمین اهل بیت(ع) شهرستان مبارکه در سخنانی با ارائه گزارش عملکرد یک ساله موسسه با بیان آیات و روایاتی در باب انفاق گفت: خیرین در عمل به آیات قرآن کریم در باب انفاق و تاسی از سیره اهل بیت (ع) به یاری نیازمندان و ایتام می شتابند و در پیشگاه باری تعالی از اجر و قرب معنوی بالایی برخودارند. و در پیامی خطاب به مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان گفت: حمایت مدیرانی که توان همراهی با مردم را داشته‌اند و از امکانات در اختیار خود در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی بهره گرفته‌اند؛ جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.
گفتنی است در این مراسم از چند تن از خیرین و خادمین این موسسه بویژه مهندس معینیان مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان با اهدای لوح سپاس و تندیس تجلیل بعمل آمد.