تاریخ:
یکشنبه/۲ مهر/۱۴۰۲
ساعت:

بزرگداشت مقام زن در هلدینگ سیمان غدیر

به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) و پاسداشت روز زن، مراسم ویژه‌ای با حضور مهندس سلیمیان مدیرعامل هلدینگ سیمان غدیر، کارشناسان هلدینگ و کارکنان بانوی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ سیمان غدیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیمان غدیر، در این مراسم، مهندس سلیمیان ضمن گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت صدیقه کبری (س)، نام‌گذاری این مناسبت مبارک به‌عنوان «روز زن» در کشورمان را ارزشمند و موجب افتخار دانست.

مدیرعامل هلدینگ سیمان غدیر در ادامه، با تشریح نگاه این سازمان نسبت به بانوان، نقش بانوان همکار در معرفی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و جایگاه «زن ایرانی» در عرصه‌های مختلف صنعت را دارای اهمیت ویژه دانسته و بر رویکرد سیمان غدیر در حمایت و تسهیل حضور هرچه مؤثرتر و شاخص‌تر بانوان در جایگاه‌های مدیریتی در کنار رعایت وظایف همسری و مادری در شرکت‌های تابعه تأکید نمود. به کارگیری قریب به 70 درصد بانوان شاغل در مجموعه هلدینگ در 4 سال گذشته موید این موضوع است.

ارائه گزارشی از حوزه منابع انسانی بانوان همکار و نیز وضعیت زنان پیشرو در صنعت بخش دیگر این مراسم بود. در ادامه مراسم، چندین تن از بانوان همکار به طرح نکته نظرات و پیشنهادات خود در حوزه‌های مختلف کاری پرداختند.

در پایان مراسم، ابلاغیه افزایش یک روز مرخصی ماهانه بانوان همکار شاغل در شرکت‌های تابعه هلدینگ سیمان غدیر به منظور تکریم جایگاه بانوان و تحکیم بنیان‌های خانواده ابلاغ شد و مقرر گردید از ابتدای بهمن‌ماه سال جاری اجرایی شود. همچنین هدایایی به رسم یادبود این نشست صمیمانه به بانوان همکار اهدا گردید.