تاریخ:
یکشنبه/۱۴ خرداد/۱۴۰۲
ساعت:

اعلام آمادگی صنعت سیمان کشور برای تحقق شعار سال

در نشست نوروزی وزیر اقتصاد و نمایندگان صنعت سیمان مطرح شد:

*اعلام آمادگی صنعت سیمان کشور برای تحقق شعار سال*

📣 به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیمان غدیر، در نشست صمیمانه‌ای که به مناسبت نوروز 1402 بین دکتر خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی با نمایندگان هلدینگ های بزرگ سیمانی و اعضای هیئت‌مدیره انجمن سیمان کشور برگزار شد، آمادگی همه جانبه صنعت سیمان کشور در راستای رشد تولید و عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تحقق شعار سال اعلام گردید.
🔸در این نشست دغدغه‌های صنعت سیمان در راستای پایداری تولید به‌عنوان یک صنعت استراتژیک و پایه توسعه کشور، در فضایی صمیمی با وزیر محترم امور اقتصاد و دارائی مطرح گردید.
🔹مسائلی از قبیل قیمت‌گذاری دستوری قیمت سیمان و تکلیف میزان و نحوه عرضه سیمان در بورس کالا، مشکلات مربوط به صادرات شامل وضع عوارض صادرات و شمول سیمان و کلینکر در زمره محصولات نیمه‌خام و .... موردبحث و گفتگو قرار گرفت.
🔸همچنین نمایندگان صنعت درخواست داشتند ، تصمیمات موردنظر که به‌صورت ویژه مربوط به صنعت سیمان است ، با هم‌اندیشی و اخذ نظرات مشورتی از انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان به‌عنوان یک تشکل صنفی اخذ گردد.
🔹 در پایان این دیدار دکتر خاندوزی وزیر محترم امور اقتصاد و دارائی قول مساعد در جهت حل‌وفصل مشکلات صنعت سیمان را به نمایندگان این صنعت دادند.

2058edf6 1fbb 45b6 8739 01dc60cc965e