تاریخ:
یکشنبه/۳۱ تیر/۱۴۰۳
ساعت:

معرفی واحد

forosh
دنیای امروز ، دنیای تحولات سریع و گسترده در تمام ابعاد است . حال و هوای امروز تجارت نشان از جهانی شدن آن دارد . فرایندی كه منجر به حضور و رقابت تنگاتنگ ظرفیت های مختلف تجاری شده است . آنچه مسلم است هر صنعتی كه به هر علت نتواند به این موج فراگیر بپیوندد در آینده ای نه چندان دور فرصت های كسب و كار را به سود دیگران از دست خواهد داد .
هیئت مدیره و مدیریت محترم شركت سیمان سپاهان با توجه به دوراندیشی و نظر به احداث شركت های فراوان سیمانی در سنوات گذشته و افزایش میزان تولید سیمان در استان های همجوار  ، نسبت به نزدیك شدن به بازار هدف اندیشه كرده و در این راستا دفتر فروش خود را از محل كارخانه به مركز شهر اصفهان انتقال داند .
در حال حاضر دفتر شركت سیمان سپاهان واقع در خیابان شریعتی با توجه به واقع شدن در مركز شهر این امكان را برای مشتریان شركت كه عمدتا" شامل عاملین توزیع سیمان ، صنایع سیمان بر ، پروژه های عمرانی ، انبوه سازان ، پیمانكاران ساختمانی ، ارگان های دولتی و صادرگنندگان می باشند فراهم می نماید  تا از هر نقطه شهر بتوانند خرید خود را در كوتاه ترین زمان ممكن انجام دهند و درخواست های خود را مستقیما" با مدیریت و پرسنل محترم فروش مطرح نمایند .
واحد فروش شركت سیمان سپاهان با رهنمودهای مدیریت محترم جهت رضایت مندی مشتریان با تشكیل زیر مجموعه های ذیل فعالیت می نمایند
واحد فروش :
واحد فروش با دارابودن كادری مجرب و آشنا به روابط انسانی ،  با برقراری ارتباط و تعامل ، نیاز مشتری را درك كرده و به منظور انتخاب صحیح ، مشتری را صادقانه راهنمایی می كند تا مشتری بتواند با توجه به نیازهای خود ، بهترین محصول را انتخاب نماید و در این راستا كلیه عملیات درخواست ، ثبت سفارشات ، ارائه اطلاعات محصول ، اطلاعات مربوط به سفارش در لحظه و آمارهای مربوط به  مشتریان در این واحد به صورت حضوری و غیر حضوری (از طریق تلفن و دورنگار) انجام می پذیرد .
واحد رسیدگی به شكایات مشتری :
واحد رسیدگی به شكایات واحد فروش با سعه صدر و علاقه ، به مخالفت ها و شكایات مشتریان در كوتاه ترین زمان ممكن و با ارائه مستندات پاسخ داده و همواره به این معتقد هستند سؤال مشتریان نشانه علاقه مندی ایشان به محصولات شركت می باشد لذا همواره سعی و تلاش كارشناسان این واحد در جهت برطرف نمودن مشكلات مصرف كنندگان محترم می باشد .
واحد حسابداری فروش:
واحد حسابداری فروش در جهت سهولت انجام امورات مالی مشتریان محترم در دفتر فروش مستقر شده است تا ارتباط حضوری مشتریان با مسؤلین محترم مالی شركت سیمان سپاهان میسر شده و كلیه مسائل مالی ایشان در محل مرتفع گردد .